در این نوشته نکات بسیار مهمی در ارتباط با خرید مبلمان باغی ویلایی و همچنین مقایسه مبلمان باغی باکیفیت با مبلمان فضای باز معمولی(بی‌کیفیت) ارائه کرده‌ایم تا راهنمایی جامع برای شما عزیزان در خصوص شناخت، انتخاب و خرید مبلمان باغی ویلایی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت باشد.

هدف و انگیزه اصلی نگارش این مطلب، پاسخگویی به سوالات پرتکرار و نگرانی به‌حق مخاطبین عزیز درخصوصِ کیفیت و دوام محصولات فضای باز و قیمت مبلمان ویلایی می‌باشد. همچنین تلاش کرده‌ایم یک راهنمای خرید مبلمان ویلایی و مشاوره‌ برای تشخیص تفاوت‌های مبلمان باغی باکیفیت از مبلمان معمولی و در نهایت انجام خریدی مطمئن باشد.

چتر باغی مدل پایه کنار به همراه ست مبلمان باغی بامبو بسیار شیک در یک ویلای لاکچری

راهنمای خرید و انتخاب مبلمان باغی باکیفیت و خرید میزوصندلی فلزی ویلایی؛ خرید مبلمان باغی بامبو

در این بررسی و مقایسه جامع سعی کرده‌ایم مهمترین نکات و فاکتورهای اصلی و تاثیرگذار در کیفیت و قیمت مبلمان فضای باز را با نگاهی کلی به انواع مبلمان باغی و ویلایی ازجمله مبلمان فضای باز فلزی(آلومینیومی یا آهنی)، مبلمان فضای باز پلاستیکی، مبلمان ویلاییِ چوبی و سایر تجهیزات باغی و ویلایی مانند انواع تاب‌های باغی و انواع چتر و سایه‌بان باغی را به‌صورت کلی و کامل شرح داده و در شش نکته مهم خلاصه کرده‌ایم.

لطفا توجه شود در این مقاله، عبارت‌های «مبلمانِ باغی»، «مبلمانِ ویلایی»، «مبلمانِ فضای باز» و «مبلمانِ فضای آزاد»  همگی در یک معنی به کار رفته‌اند. مفهوم و منظور اصلی این عبارات همگی یکسان و اشاره به مبلمان و ملزوماتِ مناسب فضای باز مانند پاسیو، تراس، بالکن، حیاط، باغچه، ویلا، روف گاردن و پنت‌هاوس و سایر فضاهای آزاد برای بهره برداری و لذت هرچه بیشتر از این فضاها می‌باشد.

ست شش نفره مبل کالسکه ای به همراه چتر در ویلای لاکچری

مقایسه مبلمان باغی باکیفیت و انتخاب بهترین مبلمان ویلایی مخصوص فضای باز؛ خرید مبلمان ویلایی کالسکه

درپایان و پس از مطالعه این نوشته، بااحترام از شما دعوت می‌کنیم خدمات فروشگاه ما را انتخاب کنید؛ که این انتخاب موجب افتخار ما خواهد بود. امیدواریم در فروشگاه ما از خرید انواع مختلف بهترین تجهیزات ویلایی و باغی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمتِ پخش عمده لذت ببرید و اوقات فراغت خوبی در کنار خانواده محترم‌تان داشته باشید.

همچنین لازم به ذکر است فروشگاه ما هموراه سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز داشته و تمامی نکات و مطالب ارائه شده در این نوشته نیز در همین راستا و براساس دانش و تجربه چندین ساله ما و با هدف افزایش آگاهی شما عزیزان گردآوری شده است. امیدواریم این کوشش صادقانه، در انتخاب و اطمینان شما برای خریدی مطمئن و رضایت‌بخش، مفید و موثر واقع شود.

در ادامه شش نکته مهم و تاثیرگذار در کیفیت و قیمت مبلمان فضای باز را برگزیده‌ایم که امیدواریم در انتخاب و خرید مبلمان ویلایی باکیفیت و مقایسه و تشخیص تفاوت مبلمان باغی باکیفیت از معمولی به شما عزیزان کمک کند. لطفا با ما همراه باشید.

 

نکته اول در انتخاب و خرید مبلمان باغی باکیفیت؛ توجه به استاندارد در طراحی و تولید

میز و صندلی بامبو ست شش نفره قرمز بسیار زیبا و ست جدید بامبو در حیاط

ست میز و صندلی باکیفیت بامبو؛ خرید مبلمان فضای باز بامبو

منظور ما از استاندار، داشتن علامت استاندارد نیست؛ در حال حاضر استانداری در زمینه مبلمان باغی و ویلایی تعریف نشده است. بلکه منظور ما توجه به وجود نظم و معیار و حد و اندازه و مهم‌تر از آن رعایت آن حدود و اندازه‌ها در مراحل طراحی، تولید و محصول نهایی است. مبلمان باغی باکیفیت همواره بدون خطا و با استاندار و کیفیت بالا تولید خواهد شد. در یک خط تولید صنعتی و پیشرفته و در تمام فرایند تولید محصول، عدم خطا همواره کنترل و چک می‌شود و مهندسین صنایع در بهبود و اصلاح فرایند تولید، ناظر و مسئول خواهند بود. در این شرایط محصول نهایی حتما دارای استاندار و بانظم و دقت و رعایت اصول مربوطه تولید خواهد شد.

مبلمان فضای باز بی‌کیفیت که معمولا در کارگاه‌های فاقد امکانات و تجهیزات و صرفا به‌صورت الگوبرداری از نمونه اصلی تولید می‌گردند فاقد استاندارد لازم و ناتوان در رعایت حدود و اندازه‌ها می‌باشند. این موضوع به راحتی و با کمی دقت کاملا قابل تشخیص است. از آنجایی که این سازه‌ها طراحی مهندسی و اصولی ندارند و صرفا براساس تجربه و سعی و خطا تولید می گردند، کاملا غیراستاندار و بسیار پرخطا و ناهماهنگ و نامرتب هستند.

بنابراین همان‌طور که هیچ کپی برابر اصل نخواهد بود! تولیداتی که صرفا با نمونه برداری از محصولات اصلی، ساخته و پرداخته و روانه بازارهای محلی می‌شوند به هیچ وجه قابل جایگزین و قابل رقابت با محصول اصلی و اورجینال کارخانه و تولید صنعتی نخواهند بود. این محصولات فقط یک الگوبرداری ناقص از محصول باکیفیت می باشند.

مبلمان باغی ست شش نفره در حیاط یک ویلای زیبا با رنگ های شاد

مبلمان باغی ویلایی باکیفیت بامبو؛ خرید میزوصندلی فلزی ویلایی بامبو

برای تشخیص این موضوع، تنها کافیست در مبلمان باغی باکیفت به‌طور مثال در یک ست میزوصندلی باغی مدل بامبو، دو عدد از صندلی‌های آن را با هم مقایسه کنید. در این مقایسه خواهید دید که مبلمان استاندارد و باکیفیت ضمن بهره داشتن از طراحی اصولی و استاندارد و به روز، کاملا مشابه هم و یکسان و دارای بافتی مرتب هستند. این محصولاتِ باکیفیت، در زمان تولید با تجهیرات مدرن و پیشرفته صنعتی و براساس طراحیِ دقیق مهندسی، شابلون و برش و جوش خورده یا بافته و ریخته و قالب‌گیری شده‌اند و این فرایند بصورت روزانه بهینه و نظارت می شود.

برخلاف مبلمان ویلایی باکیفیت و استاندارد، در مبلمان معمولی و بی‌کیفیت شاهد خواهیم بود که دو نمونه مشابه از یک محصول به‌طور مثال دو صندلی از یک ست مبلمان ویلایی یا دو تاب باغی از یک مدل مشابه، اصلاً مشابه هم نیستند و تفاوت‌های زیادی باهم دارند! به‌طوری‌ که در مبلمان فضای باز و میز و صندلی فلزی ارزان و معمولی گاهی حتی محل جوش پایه‌ها و اتصالات نیز با هم تفاوت چشم‌گیری دارند! که کاملا قابل تشخیص است.

به همین سادگی و با مقایسه خود محصولات با یکدیگر، اگر تفاوتی در سازه و طراحی دو مدل مشابه مشاهده کردید به راحتی می‌توانید آن محصول بی کیفیت را تشخیص دهید! این گونه محصولات هیچ‌گونه استانداری ندارند و به‌صورت کاملا تجربی تولید می گردند.

صندلی کنار استخر مدل حصیری بسیار لاکچری همراه چتر سایبان پایه کنار زیبا

صندلی کنار استخر باکیفیت به همراه چترباغی باکیفیت مدل پایه کنار؛ خرید سایه‌بان باغی مدل پایه کنار 

همچنین مبلمان فضای باز باکیفت، علاوه بر طراحی ظاهری و چشم نواز، طراحی ویژه و منحصر به فردی نیز از نظر اصول ارگونومی و ایمنی دارا می‌باشند که حتی با نشستن‌های طولانی در مبلمان باکیفیت، از نظر سلامت فیزیکی نیز در آرامش و سلامت کامل خواهید بود و این حس خوشایند کاملا قابل تشخیص است.

معمولا در این موارد حتی با مقایسه تصاویر نیز می توان محصول باکیفیت را تشخیص داد. اما این امکان در فروشگاه‌های نامعتبر وجود دارد که در تبلیغات، از تصاویرِ محصولات اصلی و باکیفیت استفاده شود ولی در نهایت محصول بی‌کیفیت برای مشتری  بی‌اطلاع ارسال گردد! ما در فروشگاه مبلمان باغی تمام تلاش و پیگیری قانونی لازم برای حفظ حقوق مشتریان و جلوگیری از این روش سواستفاده‌ و کلاهبرداری را داریم و علاوه بر تذکر و پیگرد قانونی متخلفان، تمامی تصاویر محصولات را با درج لوگو و پس زمینه تکرار شونده (watermark) محافظت می‌کنیم.

خلاصه آنکه مبلمان باغی معمولی فقط و فقط در ظاهر -آن‌ هم در نگاه کلی و گذرا- شبیه و مانند مبلمان باغی درجه یک و اورجینال می‌باشند. با کمی دقت و مقایسه به راحتی می‌توانید مبلمان ویلایی باکیفیت را تشیخص و انتخاب نمایید.

ما برای روشن‌تر شدن این موضوع و آگاهی بهتر شما عزیزان در تشخیص و مقایسه مبلمان باغی باکیفیت و معمولی، تعدادی مثال عینی در انتهای مقاله آورده‌ایم. لطفا تاپایان همراه ما باشید.

 

نکته دوم در تشخیص کیفیت و خرید مبلمان ویلایی باداوم؛ توجه به استحکام و وزن سازه(اسکلت) و کیفیت متریال آن

مبلمان ویلایی فلزی و میزوصندلی فلزی باغیِ باکیفیت، وزن بیشتری در مقایسه با نوع معمولی آن دارد. در مبلمان باغی معمولی برای کاهش هزینه ها، معمولا از مواد و متریال(آهن یا آلومینیوم) بی‌کیفیت و ضایعاتی با وزن کم‌تر(سبک‌تر) استفاده می‌شود.

مبلمان باغی میز و صندلی کالسکه ای

مبلمان باغی فلزی باکیفیت، میز و صندلی فلزی مدل کالسکه؛ خرید مبلمان باغی باکیفیت گلبرگ یا کالسکه

تشخیص این مورد و مقایسه کیفیت متریال یا تفاوت وزن‌ها خیلی راحت نیست؛ بدلیل اینکه کمتر فروشنده‌ای همزمان دو کار باکیفیت و بی کیفیت را عرضه می‌کند. ما در فروشگاه مبلمان باغی صرفا جهت مقایسه و تشخیص مبلمان باغی باکیفیت از معمولی برای عزیزانی که حضوری اقدام به خرید می کنند این امکان مقایسه را فراهم کرده‌ایم.

در مبلمان فضای باز فلزی و میزوصندلی فلزی درجه یک علاوه بر توجه به وزن و کیفیت مواد، می‌توانید به قطر میله‌ها و کمیت و کیفیت استخوان‌بندی خود سازه نیز دقت کنید؛ کارهای معمولی و متفرقه، همواره اسکلت و سازه‌ای نازک‌ و ظریف و پراکنده و ناانبوه‌ خواهند داشت و معمولا آثار کیفیت پایین آهن یا آلومینیوم به کار رفته در آنها بصورت زنگ‌زدگی یا پریدگی و خوردگی قابل مشاهده و کشف است.

صندلی طاووسی پلیمری سفید توی بالکن منزل

مبلمان باغی پلاستیکی باکیفیت مدل طاووسی، مبلمان فضای باز قیمت مناسب؛ خرید مبلمان باغی پلاستیکی طاووسی

در مبلمان باغی پلاستیکی وجود رگه‌های ناهمجنس و ناهمگن و همچنین وجود اختلاف در کیفیت و زبری مواد به‌کار رفته در بدنه، نشانه کیفیت پایین و استحکام کم آن‌ها خواهد بود. علاوه بر جنس مواد به کار رفته در این سبک از مبلمان فضای باز، نوع قالب‌ و کیفیت و تکنولوژی دستگاه‌های تزریق پلاستیک مورد استفاده در فرآیند تولید آنها، نیز نقش بسیار مهمی در کیفیت محصول نهایی خواهد داشت.

همچنین بدیهی است مبلمان ویلایی پلاستیکی مقاومت پایین‌تری در مقابل مبلمان ویلایی فلزی خواهد داشت و اساسا مقایسه این دو سبک باهم صحیح نیست و لازم است مبلمان فضای باز پلاستیکی را با احتیاط بیشتری مورد استفاده قرار داد. به طور کلی در خرید بهترین مبلمان فضای باز پلاستیکی نام و اعتبار برند اهمیت بسیاری در کیفیت محصول نهایی خواهد داشت.

چتر باغی زرد پایه چوب روس به همراه صندلی های چوبی بسیار ست و زیبا

مبلمان باغی چوبی به همراه چتر باغی پایه وسط چوب روسی باکیفیت؛ خرید چترباغی پایه وسط

در ساخت و تولید مبلمان فضای باز و میزوصندلی مخصوص حیاط ویلا، به‌دلیل قرارگیری در شرایط سخت جوی، به ندرت از چوب استفاده می‌شود. با این حال در برخی موارد و با توجه به سبک طراحی و نیاز مشتری، این سبک از مبلمان باغی تولید و بهره‌برداری می شود. در مبلمان باغی چوبی، استحکام سازه نسبت مستقیمی با نوع چوب استفاده شده در ساخت آن خواهد داشت. بهترین و مقاوم‌ترین چوب برای تولید مبلمان باغی چوبی به ترتیب چوب‌های گردو، راش و روسی(نراد یا کاج) می‌باشد و سایر چوب‌ها چون توسکا سختی مطلوب را نخواهند داشت. مبلمان باغی و ویلاییِ چوبی باکیفیت فاقد ترک، خوردگی و آثار حشرات چوب‌خوار چون موریانه می باشد.

ست 8نفره مبلمان طاووسی تمام آلومینومی سفید رنگ به همراه میز بیضی شامل شش صندلی مدل طاووسی و دوصندلی میزبان مدل مرغابی

میزوصندلی طاووسی باکیفیت به همراه صندلی میزبان مدل مرغابی باکیفیت؛ خرید مبلمان فلزی آلومینیومی طاووسی

به هر حال مبلمان باغی باکیفیت، حتما و حتما اسکلتی بسیار مقاوم و  کاملا قابل تشخیص خواهد داشت. این اسکلت مقاوم که می‌تواند از فلز یا پلاستیک درجه یک تشکیل شده باشد لازم است با تکنولوژی صنعتی بالا جوشکاری یا ریخته‌گری و قالب‌گیری آن انجام شده باشد. در این حالت به هیچ عنوان با گذشت زمان و استفاده اصولی از آن دچار شکستگی یا وارفتگی یا خمیدگی اسکلت و پایه‌ها نخواهد شد و کیفیت روز اول خود را حفظ خواهد کرد.

درحالی که در مبلمان فضای باز معمولی به‌دلیل کیفیت پایین متریال و تکنولوژی ناکارآمد و قدیمی، گاهی در همان روز اول و در جابه‌جایی‌های ساده، اسکلت و بدنه آنها دچار تغییر شکل و حتی شکستگی خواهد شد و بی‌شک در استفاده حتی کوتاه مدت، کل سیستم و اسکلت و عضله آنها از هم جدا خواهد شد! ما موارد زیادی از این گونه تجارب ناخوش‌آیند مشتریانی که از محصولات بی‌کیفیت و فروشگاه های نامعتبر خرید کرده‌اند را شاهد بوده‌ایم.

تاب ماهواره ای با کیفیت سه نفره در یک ویلای لاکچری کنار استخر تاب بازی سه نفره

تاب ویلایی باغی باکیفیت مدل گلبرگ یا ماهواره ای؛ خرید تاب باغی باکیفیت

به هر حال در تجهیزات باغی فلزی، توجه به کیفیت اتصالات و استحکام سازه و اسکلت و بررسی مقاومت جوشکاری، از جنبه ایمنی نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است مخصوصا در تاب‌ ویلای و چتر و سایه‌بان‌ ویلایی.

 

نکته سوم در تشخیص مبلمان فضای‌باز باکیفیت؛ توجه به کیفیت رنگ

کیفیت رنگ و مقاومت آن، موضوع بسیار مهمی در مبلمان فضای باز باکیفیت و مخصوصا در مبلمان و میزوصندلی فلزی خواهد بود. به دلیل آنکه این تجهیزات معمولا در فضای باز استفاده می‌شوند و در معرض آب و آفتاب و هوای آزاد قرار دارند اهمیت رنگ در آنها واقعا قابل چشم پوشی نیست.

مبلمان باغی و ویلایی باکیفیت حتما دارای رنگی درجه یک می باشند. رنگ درجه یک رنگی است که علاوه بر کیفیت و چشم نوازی ظاهری، با به‌روزترین تکنولوژی صنعتی موجود انجام شده باشد و در مقابل سرما و گرما و آفتاب و رطوبت و باران و سایر شرایط جوی مقاوم بوده و در اثر گذشت زمان پوست پوست یا رنگ پریده(کم رنگ) نشود.

میز و صندلی فرفوژه مناسب باغ و ویلا مراحل ساخت خام

مبلمان باغی فرفورژه باکیفیت بالا مناسب باغ و ویلا؛ خرید صندلی و مبلمان ویلایی فرفورژه

تشخیص کیفیت رنگ نیز به دقت نیاز دارد. اولین نکته، توجه به شفافیت رنگ در مبلمان باغی باکیفیت است. به‌طور مثال رنگ سفید در مبلمان فضای باز باکیفیت واقعا سفید و کاملا شفاف و روشن و براق است؛ درحالی که در نوع معمولی و بی کیفیت آن، کم رنگ و کدر و معمولا به زردی متمایل است. نکته بعدی ضخامت و یکنواختی رنگ است که در مبلمان ویلایی باکیفیت ضخامت مناسب و مخصوصا یکنواختی رنگ قابل تشخیص است.

همچنین می توانید با بررسی زوایای مختلف سازه مخصوصا در جاهایی که از دید پنهان است به کیفیت رنگ پی ببرید. در کارگاه های معمولی بدلیل اینکه از تکنولوژی قدیمی و تجهیزات ارزان قیمت استفاده می‌شود و معمولا قبل از انجام پاشش رنگ، سازه و اسکلت محصول مورد نظر شست و شوی مناسب انجام نمی شود بنابراین پوست پوست شدن و رنگ نشدن قسمت‌هایی از سازه کاملا محتمل و بدیهی و قابل کشف است.

مبلمان باغی میز و صندلی طاووسی رنگ نشده خام

میز و صندلی باکیفیت طاووسی در مرحله رنگ؛ خرید صندلی طاووسی درجه یک

ما در فروشگاه مبلمان باغی بدلیل اهمیتی که برای کیفیت و مقاومت رنگ سازه در مبلمان فضای باز قائل هستیم از تکنولوژی الکترواستاتیک و از دو پوشش اپوکسی و پلی‌استر  بهره می بریم. همچنین در مبلمان فلزی، کل سازه قبل از پاشش رنگ در سه مرحله در استخرهای مخصوص شست‌و‌شو و چربی‌گیری و رسوب‌گیری می‌شوند. در این حالت امکان آسیب به رنگ در شرایط مختلف محیطی تقریبا غیرممکن خواهد بود.

در کارگاه‌های معمولی امکان استفاده از چنین تکنولوژی و با این کیفیت بالا میسر نیست؛ زیرا علاوه بر دانش، به تکنولوژی صنعتی و کوره پخت حرفه‌ای با دمای بسیار بالا نیاز است. همچنین در این کارگاه‌ها مرحله شست‌و‌شو نیز کاملا حذف شده و جایگزین فرایند مهم شست‌و‌شو معمولا استفاده از یک دستمال آغشته به بنزین است!

ست شش نفره مبل باغی بامبو رنگ خاص

ست میز و صندلی بامبو رنگ خاص و سفارشی مسی مدل چرمی چکشی؛ خرید مبلمان باغی بامبو باکیفیت

ضمن اینکه در رنگ آمیزی الکترواستاتیک نیز چندین کیفیت متفاوت وجود دارد که ما ضمن بهره‌گیری از رنگ های برند و شناخته شده از بالاترین کیفیت آنها و با ضخامت و پوشش فوق‌العاده بالای 80 میکرون استفاده می‌کنیم. همچنین قادر هستیم رنگ‌های سفارشی و متناسب با فضای شما را در انواع چکشی و چرمی نیز تولید و سفارشی نماییم.

در مبلمان باغی پلاستکی، کیفیت رنگ به کیفیت مواد استفاده شده در هنگام قالب‌گیری بستگی دارد و توجه به کیفیت مواد مورد استفاده در این محصولات یعنی توجه به همگن بودن و عدم اختلاف کیفی در مواد و همچنین شفاف و روشن بودن رنگ‌ آنها، نشانه خوبی برای کیفیت مبلمان فضای باز پلاستیکی و همچنین سایر تجهیزات پلاستیکی باغی ویلایی خواهد بود.

در مبلمان باغی و ویلاییِ چوبی نیز، کیفیت رنگ اهمیت بالایی خواهد داشت. نکته بسیار مهم در رنگ محصولات چوبی علاوه بر کیفیت و نوع چوب و نحوه پرداخت اولیه آن، استفاده از مواد عایق و پوشش پلی استر در مراحل نهایی به جهت جلوگیری از رطوبت و پوسیدگی می‌باشد. مبلمان چوبی باکیفیت نیز رنگ بسیار شفاف و براقی خواهند داشت.

 

نکته چهارم در خرید مبلمان ‌ویلایی باکیفیت؛ وجود سایر تجهیزات و ملزومات باکیفیت!

توجه به استانداردطراحی و تولید و استحکام سازه و رنگ آن که در بالا اشاره شدند؛ بسیار مهم و حیاتی است ولی نبایستی از سایر موارد کم اهمیت‌تر غافل شد.

ست چهار نفره صندلی کالسکه با رنگ پارچه قرمز ست بسیار زیبا درون حیاط ویلا

میز و صندلی مدل کالسکه با پارچه درجه یک رنگ خاص و تشک طبی؛ خرید میزوصندلی فضای باز کالسکه باکیفیت

در مبلمان فضای‌باز باکیفیت علاوه بر موارد و نکات مهم قبلی بایستی به موارد جزئی‌تر ازجمله نوع پارچه و کیفیتِ دوخت آن و کیفیت و کمیت ابر و اسفنج در تشک‌ها و کوسن‌ها، کیفیت زنجیر و بلبرینگ‌ها(مخصوصا در تاب ها)، کیفیت نخ و تمام بافت بودن سِرمه در تاب های ریلکسی و و تاب ننو درختی و کیفیت و کمیت سایر ملزومات مربوطه مانند ضخامت شیشه و نشکن بودن آن و مواردی از این دست توجه و دقت لازم انجام شود.

در کارگاه‌های متفرقه و معمولی برای کاهش هزینه تولید از همه راه‌های ممکن استفاده می کنند و معمولا نگاه بلند مدت و خدمات و مسئولیتی پس از فروش نیز نخواهند داشت. ساده ترین راه ممکن کاهش هزینه در این کارگاه‌ها، استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت در تولید و تهیه تجهیزاتی است که معمولا مورد توجه و دقت مصرف کننده نهایی قرار نمی گیرند ازجمله استفاده از ابر و اسفنج کم وزن، استفاده از پارچه نامرغوب، استفاده از اتصلات و بلبرینگ های ضعیف و ناایمن و به طور کلی استفاده و تهیه ملزومات از کالاهای غیراصلی و غیربرند با کیفیت بسیار پایین.

تاب ریلکسی سرمه رنگ سفدی بسیار زیبا تمام بافت در اتاف کودک

تاب ریلکسی باکیفیت مدل اشکی تمام بافت سرمه تحمل وزن و تعادل بسیار بالا؛ خرید تاب ریلکسی مدل اشکی باکیفیت

دقت و توجه به این موارد کوچک در انتخاب مبلمان باغی باکیفیت، بسیار مهم و تاثیرگذار است. این مواردِ کوچک که شاید به چشم نیایند در کیفیت و قیمت نهایی، تاثیرگذاری مهم و قابل ملاحظه‌ای خواهند داشت.

 

نکته پنجم در تشخیص و خرید مبلمان‌باغی باکیفیت؛ توجه به قیمت مبلمان باغی

قیمت مبلمان باغی و ویلایی همیشه معیار مناسبی برای انتخاب مبلمان باغی باکیفیت نخواهد بود. مخصوصا با ورود ابزارهای جدید تبلیغات و گسترش شبکه‌های اجتماعی  که سبب افزایش واسطه‌های غیرمتخصص شده است، ممکن است بیشتر از قبل در دام قیمت‌های پایین یا حتی قیمت‌های بالا گرفتار شویم! با وجود آنکه می‌دانیم برخی از این واسطه‌های محترم تحت فشار نبود کار و از روی ناچاری و اجبار در رشته‌ای غیر مرتبط با دانش و تخصص خود ورود کرده‌اند و حرفه دلالی را انتخاب کرده‌اند ولی به هرحال بایستی به این واقعیت توجه داشت و تا حدودی نگران تبلیغات و دلال‌های محترم باشیم!

تولید و پخش عمده انواع مبلمان ویلایی و فضای باز با بهترین قیمت از تولید به مصرف

تولید باکیفیت و پخش عمده بدون واسطه انواع مبلمان ویلایی با بهترین قیمت؛ خرید مبلمان باغی کالسکه قیمت عمده مناسب

می‌دانیم بهترین راه‌حل مسئله قیمت در هر محصولی، توانایی شناخت و قیمت‌گذاری ارزش آن محصول است. در خصوص قیمت مبلمان باغی ویلایی نیز باتوجه به  توضیحات بالا که حاصل سالها تجربه ماست، به راحتی می‌توانید کیفیت تجهیزات باغی و مبلمان باکیفیت ویلایی و فضای باز را به‌راحتی تشخیص دهید و مقایسه و ارزش‌گذاری کنید. این را نیز می‌دانیم که قیمت مبلمان باغی باکیفیت از نوع معمولی آن حتما بیشتر خواهد بود.

در کارگاه‌های معمولی و برندهای کمتر شناخته شده یکی از ساده‌ترین و دم‌دستی‌ترین روش‌های جلب مشتری پایین آوردن قیمت است. دلیل اصلی انتخاب این راهکار برای جلب مشتری، عدم شناخت روش‌های بهتر و اصولی جذب مشتری از جمله ارائه خدمات بهتر، ارائه کیفیت بالاتر و بهبود روش‌های تولید و سایر روش‌های جذب مشتری است.

ما می‌دانیم که مخاطب فهمیم و آگاه امروزی حتما به تفاوت‌های کیفیت محصول و خدمات فروشگاه‌ها و برندهای مختلف پی خواهد برد و با وجود آنکه امروزه شاهد هستیم روش کاهش قیمت تاحدود زیادی بی تاثیر شده است ولی همچنان برخی از تولیدکنندگان از آن بهره می‌گیرند.

همان‌طور که اشاره شد برای این منظور یعنی کاهش هزینه تولید و ارائه مبلمان باغی ارزان از هر روشی استفاده می کنند که چند مورد در خلال توضیحات نکات قبلی ارائه شد؛ از جمله استفاده از فلز سبک و کم کیفیت، استفاده از تجهیزات و تکنولوژی ارازن‌تر، استفاده از کارگران و پرسنل غیرحرفه‌ای و سایر روش‌هایی از این دست که کاملا غیر اصولی هستند و نهایتا باعث کاهش کیفیت محصول نهایی خواهد شد.

مبلمان باغی میز و صندلی بامبو مناسب باغ و ویلا

پخش مستقیم و قیمت مناسب مبلمان باغی فلزی باکیفیت مخصوص فضای باز؛ خرید میزوصندلی بامبو قیمت مناسب 

پایین آوردن هزینه تولید بسیار خوب و به نفع مشتری نهایی است و ما در فروشگاه مبلمان باغی به‌جهت حفظ توان رقابتی و کسب رضایت مشتریان محترم همواره در پی کاهش قیمت مبلمان فضای فاز و افزایش بازده روش‌های تولید هستیم؛ و همچنان معتقدیم کاهش هزینه نبایستی به هر قیمتی انجام شود حتی به قیمت کاهش کیفیت محصول نهایی. آنچه که برای ما همواره در اولویت بوده و هست، حفظ و افزایش کیفیت تولید و کسب رضایت مشتریان محترم است.

همان‌طور که اشاره شد بدیهی به نظر می‌رسد که برای خرید مبلمان باغی و ویلایی باکیفیت چاره‌ای جز پرداخت هزینه بیشتر نداریم و این یک واقعیت است که در بسیاری از برندهای مطرح مشاهده می‌نماییم؛ ولی این مسئله یک راه‌حل ساده دارد که در سایر خرید‌ها نیز چاره خوبی محسوب می شود و آن اینکه از واسطه خرید نکنیم و ترجیحا از تولیدکننده اصلی اقدام به خرید کنیم.

تولید و پخش عمده انواع تجهیزات باغی ویلایی و تاب باغی بصورت عمده و قیمت مناسب

تولید و پخش عمده انواع تاب باغی باکیفیت و سایر تجهیزات باغی ویلایی؛ خرید تاب باغی باکیفیت قیمت مناسب

با خرید از تولید کننده اصلی شما همواره جنس اصلی را با بهترین قیمت ممکن خریده‌اید. واسطه‌ها علاوه بر تحمیل هزینه بیشتر به خریدار نهایی، به‌دلیل عدم آگاهی از مراحل ساخت و تولید یک محصول و گاها با ارائه مشاوره جهت‌دار و غلط، باعث سردرگمی خریداران محترم و نهایتا باعث خریدی اشتباه و نارضایتی مصرف کننده نهایی می‌شوند.

واسطه‌ها معمولا هیچ وابستگی و حمیتی نسبت به محصول تولیدی ندارند و صرفا به دنبال کسب سود بیشتر خواهند بود. متاسفاه گاهی برای مبلغ ناچیزی سود بیشتر، پیشنهادهای جلف(!) و جهت‌دار می‌دهند و ضررهای هنگفتی به خریدار بی‌اطلاع وارد می‌کنند.

فروشگاه مبلمان باغی، تولید کننده و پخش کننده عمده مبلمان باغی در سراسر کشور می باشد و محصولات باکیفیت ما مشتری‌های کلان و حرفه‌ای زیادی در سراسر ایران دارد. از فروردین نود و هفت فروشگاه مبلمان باغی برای رضایت بهتر مصرف کننده نهایی، سیاست خود را در حذف واسطه و فروش مستقیم قرار داده است.

از آغاز این سیاست یعنی شروع روند حذف واسطه‌ها و پخش مستقیم مبلمان باغی باکیفیت از تولید به مصرف و ارائه قیمت‌های بسیار نزدیک به قیمتِ همکاری و قیمت پخشِ عمده مبلمان باغی، از جانب برخی دوستان و همکاران مورد انتقاد قرار گرفتیم ولی از آنجایی که ما همواره به رضایت مصرف کننده نهایی می‌اندیشیم در این مسیر ثابت قدم خواهیم بود.

تولید و پخش عمده انواع مبلمان باغی با بهترین قیمت مبلمان باغی بصورت عمده

بهترین قیمت مبلمان باغی در تولید و پخش مستقیم انواع مبلمان باغی؛ خرید مبلمان باغی قیمت مناسب مدل کالسکه و بامبو

شما عزیزان می‌توانید از فروشگاه مبلمان باغی، انواع مبلمان ویلایی باکیفت را به بهترین قیمت و به قیمت پخش عمده بدون واسطه و به‌صورت مستقم از تولید کننده اصلی خریداری کنید و در سریع‌ترین زمان درب ویلایتان تحویل بگیرید.

ضمنا توجه به این نکته نیز ضروری است که خرید کالای بی‌کیفیت و ارزان در درازمدت علاوه بر اتلاف وقت و انرژی، هزینه‌های بیشتری به خریدار تحمیل خواهد کرد. بنابراین خرید مبمان باغی و ویلایی باکیفیت با بهترین قیمت ممکن، بایستی همواره در اولویت باشد تا در دام مبلمان باغی ارزان گرفتار نشوید.

همانطور که اشاره شد پایین آوردن هزینه تولید و قیمت نهایی محصول بسیار خوب و به نفع مشتری نهایی است و یکی از سیاست‌های ما در این زمینه پخش مستقیم مبلمان باغی از تولید به مصرف است؛ با این هدف که محصول باکیفیت ما با بهترین قیمت به مصرف کننده نهایی برسد. در راستای این سیاست، فروشگاه ما از خرید یا اجاره نمایشگاه فیزیکی در محله‌های گران قیمت خودداری کرده و پیشنهادات در این زمینه را نادیده می‌گیرد. ما همواره از تحمیل این گونه هزینه‌های سربار و اضافی به مشتری محترم جلوگیری خواهیم کرد. ما تنها یک شعبه فیزیکی به‌صورت گالری و نمایشگاه مرکزیِ فروشگاه مبلمان باغی در کرج واقع در شهرک ییلاقی طاووسیه داریم و به دنبال حضور در محله‌های لوکس و گران قیمت نخواهیم بود؛ هرچند محصولات لوکس و باکیفیت ما با چندین برابر قیمت در فروشگاه ها و  محله‌های لوکس عرضه می شوند ولی در سیاست پخش مستقیم فروشگاه ما، تلاش کرده‌ایم بهترین مبلمان باغی را با بهترین قیمت و سریع‌ترین زمان با پخش در سراسر ایران، درب منزل یا ویلایتان تحویل دهیم.

نکته ششم در خرید تجهیزات و مبلمان باغی باکیفیت؛ توجه به اعتبار فروشگاه و نام برند

همواره توجه به سابقه، اعتبار و شخصیت فروشگاه یا برند می تواند کمک خوبی در انتخاب بهترین مبلمان باغی باشد. بی شک بهترین مبلمان باغی در بهترین فروشگاه مبلمان باغی عرضه خواهد شد.

محوطه بیرونی فروشگاه مبلمان باغی در یک روز بارانی زیبا با نمایی از دوچرخه فلزی فلاور باکس ست مبلمان آلومینیوم

نمای بیرونی دفتر مرکزی فروشگاه مبلمان باغی در کرج در یک روز بارانی؛ درباره فروشگاه مبلمان باغی

تشخیص و انتخاب بهترین فروشگاه مبلمان فضای باز ساده است. فروشگاهی که حرفه‌ای است بهترین و معتبرترین است. فاکتورهای حرفه‌ای بودن یک فروشگاه زیاد و کاملا قابل تشخیص است. ازجمله توجه به مشتری و نیازی‌های ایشان، ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش، به روز بودن و توجه به مد و طرح‌های امروزی، در دسترس و پاسخگو  و مسئول بودن، خوش‌نام بودن، بهره‌گیری از پرسنل و همکاران آموزش دیده و سایر موارد.

همچنین به لطف وجود فضای مجازی بهترین فروشگاه مبلمان باغی را به راحتی می توانید از نحوه تعامل با مشتریان و مطالعه و توجه به نظرات سایر مشتریان بشناسید. فضای مجازی و عصر اطلاعات فرصت خوبی در این زمینه فراهم آورده است.

احتمالا برخی موافق نباشند ولی از نظر بیشتر متخصصین این حوزه، فروشگاه و برندی که در عصر فناوری اطلاعات در فضای مجازی حضور نداشته باشد خیلی قابل اطمینان نیست. فضای مجازی فرصت خوبی برای ارائه و کسب اطلاعات و رقابت سازنده بین برندهای مختلف فراهم کرده و حضور در این فضا حتما به نفع مشتری و مصرف کننده نهایی خواهد بود. فروشگاهی که از این مهم دوری کند احتمالا به سایر نیازهای مشتری اش نیز توجه ندارد.

همچنین صرف حضور در فضای مجازی، تاییدی بر بهترین بودن یک فروشگاه نیست بلکه نحوه حضور و کیفیت آن و همچنین نحوه استفاده از این فضا به نفع مشتری است که اهمیت بیشتری دارد.